MODA314MODA314

мода українською

Дитяча лінія одягу Кім Кардаш'ян та Каньє Уеста

Об'єднавши зусилля, подружжя Кардаш'ян-Уест запустили довгоочікувану лімітовану лінію одягу для дітей Kids Supply. Вся дебютна колекція базується на спогадах Кім про рідне місто – Калабасас. До колекції увійшли штани та худі з джерсі, шовкові сукні, футболки, бомбери, кепки та чокери, оздоблені логотипом “Kids”,  власноруч написаним Каньє, а деякі моделі – ще й картою Калабасаса.

Замовити речі з колекції можна ексклюзивно на сайті thekidssupply.com за принципом see now - buy now, ціна коливається від $22 до $240.

Текст: Оля Мачуга

Дитяча лінія одягу Кім Кардаш'ян та Каньє УестаДитяча лінія одягу Кім Кардаш'ян та Каньє УестаДитяча лінія одягу Кім Кардаш'ян та Каньє УестаДитяча лінія одягу Кім Кардаш'ян та Каньє УестаДитяча лінія одягу Кім Кардаш'ян та Каньє УестаДитяча лінія одягу Кім Кардаш'ян та Каньє УестаДитяча лінія одягу Кім Кардаш'ян та Каньє УестаДитяча лінія одягу Кім Кардаш'ян та Каньє УестаДитяча лінія одягу Кім Кардаш'ян та Каньє УестаДитяча лінія одягу Кім Кардаш'ян та Каньє УестаДитяча лінія одягу Кім Кардаш'ян та Каньє УестаДитяча лінія одягу Кім Кардаш'ян та Каньє УестаДитяча лінія одягу Кім Кардаш'ян та Каньє УестаДитяча лінія одягу Кім Кардаш'ян та Каньє УестаДитяча лінія одягу Кім Кардаш'ян та Каньє УестаДитяча лінія одягу Кім Кардаш'ян та Каньє УестаДитяча лінія одягу Кім Кардаш'ян та Каньє УестаДитяча лінія одягу Кім Кардаш'ян та Каньє Уеста