MODA314MODA314

мода українською

Королева Єлизавета ІІ вперше відвідала London Fashion Week

Вчора на London Fashion Week сталася сенсаційна подія - вперше за 66 років королева Єлизавета ІІ відвідала один з показів. ЇЇ Величність оглянула шоуруми (BFC's designer showrooms space) та була присутня на показі Richard Quinn, де сиділа в першому ряду поруч з Анною Вінтур та керівником British Fashion Council Керолайн Раш. На бекстейджі королева зустрілася з молодими британськими дизайнерами, такими як Michael Halpern, Marta Jakubowski, Liam Hodges.

Єлизавета ІІ приїхала вручити Річарду Куіну премію за розвиток британського дизайну. Це скульптура у вигляді троянди - символу Англії, створена особистою кравчинею Її Величності Анжелою Келлі. 

"Це просто фантастика. Я не міг повірити своїм очам, коли ще до початку показу побачив маленьку блакитну подушечку в першому ряду. Королева - ікона стилю. Вона першою з жінок в королівській родині стала носити штани" - розповідає Річард свої враження. Візит королеви приніс молодому британцю справжню славу - про це написали всі fashion ЗМІ.  

Фото: vogue.co.uk

Королева Єлизавета ІІ вперше відвідала London Fashion WeekКоролева Єлизавета ІІ вперше відвідала London Fashion WeekКоролева Єлизавета ІІ вперше відвідала London Fashion WeekКоролева Єлизавета ІІ вперше відвідала London Fashion Week