MODA314MODA314

мода українською

"Панночка": нова капсульна колекція бренду 2KOLYORY

Нова капсульна колекція "Панночка" бренду 2KOLYORY відсилає до спогадів з дитинства - сільський сад, м'яка трава під ногами, сонце на волоссі, прохолодна річка, безтурботність та спокій. Ніжна, тендітна, ошатно одягнена дівчина уособлює всю колекцію. Вона готується полюбити раз і назавжди - панночка - юна і щира.

У виробах традиційно використана вишивка гладдю. Виконана в лаконічних відтінках - золотих, рожевих і пурпурових - вона додає легких акцентів. Одна з моделей прикрашена білою аплікацією на прозорих вставках, що нагадує квіти, які розсипом впали на сукню від подуву вітру.

В колекції представлені сукні складного крою, з воланами, широкими рукавами, корсетами і довгими подолами з запахом. Форма виробу зберігається завдяки щільній лляній тканині, яка підкреслює вирізи і декор виробів. Це натяк на весільні образи - натуральні, автентичні й ніжні. На виробах вишиті листя, квіти і бутони, які символізують зародження нового життя, родючість та продовження роду.

"Панночка": нова капсульна колекція бренду 2KOLYORY "Панночка": нова капсульна колекція бренду 2KOLYORY "Панночка": нова капсульна колекція бренду 2KOLYORY "Панночка": нова капсульна колекція бренду 2KOLYORY "Панночка": нова капсульна колекція бренду 2KOLYORY "Панночка": нова капсульна колекція бренду 2KOLYORY "Панночка": нова капсульна колекція бренду 2KOLYORY "Панночка": нова капсульна колекція бренду 2KOLYORY "Панночка": нова капсульна колекція бренду 2KOLYORY "Панночка": нова капсульна колекція бренду 2KOLYORY "Панночка": нова капсульна колекція бренду 2KOLYORY "Панночка": нова капсульна колекція бренду 2KOLYORY "Панночка": нова капсульна колекція бренду 2KOLYORY