MODA314MODA314

мода українською
[title]

Paris Fashion Week: Junya Watanabe, Haider Ackermann, Viktor & Rolf, Acne, Comme des Garçons

28 вересня 2013

Сьогодні на Paris Fashion Week – особливий день. Більшість дизайнерів, які продемонстрували колекції у суботу – це визнані авангардисти, новатори, експериментатори або любителі епатажу: Junya Watanabe, Haider Ackermann, Viktor & Rolf, Acne, Vivienne Westwood, Comme des Garçons.

Junya Watanabe у новій колекції своєрідно та успішно обігрує тему дикого Заходу, зумівши надати оригінального звучання таким традиційним мотивам, як ковбої та індіанці. Об’ємні вільні форми, драпірування, бахрома, асиметрія, прорізи та елементи деконструкції, спокійна колористика, у якій переважають чорний, сірий, беж та синій тони – це дуже тонка інтерпретація теми і захоплююче вміла робота з джерелом інспірацій.

У колекції Haider Ackermann – майстерно створені нашарування тканин і плісирування, використання елементів чоловічого костюма, вміла гра з фактурами і як завжди ідеальний крій. Кольорова гама побудована на поєднанні чорного, білого і темних тонів коштовного каміння. Улюблений дизайнер Тільди Суінтон знову продемонстрував сильні вишукані образи, вкотре звичними для себе засобами досягаючи враження новизни.

Нова колекція Viktor & Rolf – комерційна і носибельна, дизайнери доволі давно відійшли від епатажних образів, характерних для бренду в попередні періоди. Viktor Horsting і Rolf Snoeren продемонстрували різноманітні варіанти шкільної уніформи та її деконструкції, використавши у якості декору шипи. Елементи деконструкції та жорсткі геометричні складки чергувалися з повністю носибельними моделями.

Acne. Колекція весна/літо 2014 – це другий показ шведського бренду в Парижі. Креативний директор Джонні Йоханссон представив колекцію з виразними морськими елементами, інспіровану шведською поемою “Till Havs” («До моря»). Звідси мариністика і підкреслена утилітарність деяких образів, натхненних рибальським одягом. Найцікавішими були моделі з білої шкіри, нарізаної смугами.

Рей Кавакубо у Comme des Garçons традиційно утверджує естетику одягу, яка не базується на загальноприйнятих поняттях краси та елегантності. Дизайнер працює з фактурами, формами та об’ємами, прорізами і асиметричними вирішеннями, жорсткими конструкціями, архітектонікою та деконструкцією одягу, залишаючи носибельність для простих скромних дизайнерів, і ще раз доводить, що Comme des Garçons  - найбільш авангардний на сьогодні бренд.
 

Текст: Дарія Янковська

Фото: style.com

Junya WatanabeJunya WatanabeJunya WatanabeJunya WatanabeJunya WatanabeHaider AckermannHaider AckermannHaider AckermannHaider AckermannHaider AckermannViktor & RolfViktor & RolfViktor & RolfViktor & RolfViktor & RolfAcneAcneAcneAcneAcneComme des GarçonsComme des GarçonsComme des GarçonsComme des GarçonsComme des Garçons