MODA314MODA314

мода українською

Етнічні мотиви на кожен день від бренду 2KOLYORY

Сьогодні переважна більшість з нас навчилися відокремлювати особисту думку в стилі від нав'язаного глобального тренду. Індивідуальність все частіше читається в наших щоденних образах.

Жителі різних країн звертаються до національної символіки в одязі, щоб поринути сповна в рідну стихію і віддати данину традиціям. Світові подіумні бренди впроваджують як не лінію, так завиток, який підгледіли в бабусиних книгах і фотоальбомах.

Український бренд 2KOLYORY створює автентичні вишиванки і сукні, в яких використовує стародавні візерунки, вкладає в них силу, як в оберіг. Нова зйомка відображає варіанти поєднання української етніки з базовими речами і елементами різних стилів.

У новому сезоні лінія бренду поповнилася свіжим аксесуаром - широким розшитим поясом. Такі пояси виконані з щільних тканин і сміливо виконують роль корсета, проте завдяки яскравій вишиванці та стрічці-зав'язці перетворюються в головний елемент всього образу.

Етнічні мотиви на кожен день від бренду 2KOLYORYЕтнічні мотиви на кожен день від бренду 2KOLYORYЕтнічні мотиви на кожен день від бренду 2KOLYORYЕтнічні мотиви на кожен день від бренду 2KOLYORYЕтнічні мотиви на кожен день від бренду 2KOLYORYЕтнічні мотиви на кожен день від бренду 2KOLYORYЕтнічні мотиви на кожен день від бренду 2KOLYORYЕтнічні мотиви на кожен день від бренду 2KOLYORYЕтнічні мотиви на кожен день від бренду 2KOLYORYЕтнічні мотиви на кожен день від бренду 2KOLYORYЕтнічні мотиви на кожен день від бренду 2KOLYORYЕтнічні мотиви на кожен день від бренду 2KOLYORY