MODA314MODA314

мода українською

Бейонсе на обкладинці вересневого Vogue US

Співачка Бейонсе знялася для обкладинки вересневого номеру американського VogueНа обкладинці зірка позує в білій сукні Gucci та квітковому головному уборі, який перегукується з квітковою композицією на обкладинці Ріанни для британського VogueВідомо, що Бейонсе мала повний контроль над матеріалами для Vogue, включно з вибором одягу та фотографа для зйомки. Ним став 23-річний Тайлер Мітчелл - перший темношкірий фотограф, який відзняв обкладинку Vogue за всю історію журналу. 

"Мені здається, жінкам і чоловікам дуже важливо бачити і приймати природну красу своїх тіл. Тому я відмовилася від перук або накладного волосся і майже не фарбувалася для цієї зйомки" - прокоментувала співачка свій образ.

Вересневий номер з'явиться у продажу 14 серпня.

Бейонсе на обкладинці вересневого Vogue USБейонсе на обкладинці вересневого Vogue USБейонсе на обкладинці вересневого Vogue USБейонсе на обкладинці вересневого Vogue USБейонсе на обкладинці вересневого Vogue USБейонсе на обкладинці вересневого Vogue USБейонсе на обкладинці вересневого Vogue USБейонсе на обкладинці вересневого Vogue USБейонсе на обкладинці вересневого Vogue US