MODA314MODA314

мода українською

H&M відкрився в Україні

У Києві в ТРЦ Lavina Mall відкрився перший в Україні магазин шведського рітейлера H&M. 16 серпня з нагоди відкриття бренд організував вечірку для VIP-гостей та представників ЗМІ, а сьогодні - 18 серпня - магазин відкрив двері для всіх відвідувачів.

"Ми хотіли зайти на український ринок в 2014 році, але нам довелося відкласти це через політичні подій і з міркувань безпеки - для нас дуже важлива безпека кожного члена нашої команди. Нам здається, що зараз саме час прийти в Україну. - зазначила генеральний директор H&M в Україні Домінік Фантачіно. - Про інші магазини ми розповімо трохи пізніше, але ми знаємо, що Україна - величезний важливий ринок. Ми придивляємося до інших локацій в Києві і, звичайно ж, до інших міст. Одеса, Львів - у вас багато великих міст".

Україна стала 70-ю країною, в якій представлений H&M. Новий магазин площею 2900 кв м пропонує жіночі, чоловічі та дитячі колеції, а також текстиль. За словами Домінік Фантачіно, другий магазин відкриється вже в жовтні в ТЦ Sky Mall у Києві, а в листопаді буде представлена перша колаборація Moschino і H&M. 

Фото: HMUkraine Facebook

 

H&M відкрився в УкраїніH&M відкрився в УкраїніH&M відкрився в УкраїніH&M відкрився в УкраїніH&M відкрився в УкраїніH&M відкрився в УкраїніH&M відкрився в Україні