MODA314MODA314

мода українською

Nit.kA представили нову капсульну колекцію

Нова капсула бренду Nit.kA присвячена українським візерункам. Традиційні орнаменти вишиванок та рушників були перенесені на плетені вироби. В результаті вийшли пальта-обереги – "Троянди", "Мальва", "Квiти", "Хвилi". В колекції представлені також актуальне пальто з анімалістичним принтом, пальто Pietdespoules та декор у вигляді рожевих фламінго від сучасної української художниці Ірини Третяк. Кардигани і пальта з унікальними принтами стали must-have для холодного сезону.
 
Переосмисливши традиційне ставлення до плетених виробів, команда дизайнерів перетворила звичний трикотаж на щось нове й ультрамодне. Моделі базового блоку Nit.kA стануть основою гардероба кожної модниці. Це і яскраві гольфи, і топи, і ніжні сукні, і костюми. Концепт-блок колекції унікальний та різноманітний, у виробництві поєднується складна машинна в'язка з ручною роботою. Усі вироби універсальні – зимова група з вовняної пряжі, а літня – з легкої та комфортної бавовни.  

Nit.kA представили нову капсульну колекціюNit.kA представили нову капсульну колекціюNit.kA представили нову капсульну колекціюNit.kA представили нову капсульну колекціюNit.kA представили нову капсульну колекціюNit.kA представили нову капсульну колекціюNit.kA представили нову капсульну колекціюNit.kA представили нову капсульну колекціюNit.kA представили нову капсульну колекціюNit.kA представили нову капсульну колекціюNit.kA представили нову капсульну колекціюNit.kA представили нову капсульну колекціюNit.kA представили нову капсульну колекціюNit.kA представили нову капсульну колекціюNit.kA представили нову капсульну колекціюNit.kA представили нову капсульну колекціюNit.kA представили нову капсульну колекціюNit.kA представили нову капсульну колекцію