MODA314MODA314

мода українською

Sonia Chruścińska - Lviv Fashion Week SS 2019

Енергійний та талановитий дизайнер з Польщі Sonia Chruścińska представила свою весняно-літню колекцію CONTORNO на Львівському тижні моди. Завдяки архітектурній освіті в поєднанні з дизайнерською, Соня комбінує знання і створює унікальні трендові образи. Інспірацією для CONTORNO стала архітектура Італії. Дизайнер скопіювала контури визначних соборів Тоскани та перенесла утворені лінії на тканину. Підкреслили ахітектурний ефект в нарядах об’ємні форми, складки, різна фактура та прозорість тканин.

Кольорова гама колекції - чорно-біла з додаванням хакі. В асортименті колекції білі худі з довгими рукавами до підлоги, сорочки, блузи з контрастними принтами чорного кольору у вигляді контурів будівель, також сукні, штани, безрукавка кольору хакі, чорні вінілові плащі, курточки, спідниці, елементи з прозорої сітки або пластику. Здавалось би достатньо трендів, але в цій колекції ще більше акцентів - срібні шкіряні штани, шкіряний бандаж білого кольору, одягнений поверх футболки, прозорі ручні та поясні сумки, вінілові кепки та панамки. Оздоблювали наряди аксесуари ручної роботи від дизайнера - сотні булавок на одязі, намиста та ремені з металу і прозорого пластику, ланцюжки та безліч металевих деталей, що виблискували на одязі.

Текст: Оля Мачуга

Фото: Ігор Федорів


Sonia Chruścińska SS 2019Sonia Chruścińska SS 2019Sonia Chruścińska SS 2019Sonia Chruścińska SS 2019Sonia Chruścińska SS 2019Sonia Chruścińska SS 2019Sonia Chruścińska SS 2019Sonia Chruścińska SS 2019Sonia Chruścińska SS 2019Sonia Chruścińska SS 2019Sonia Chruścińska SS 2019Sonia Chruścińska SS 2019Sonia Chruścińska SS 2019