MODA314MODA314

мода українською

Onufriv O. - Lviv Fashion Week AW 2019

Художниця і дизайнерка Олена Онуфрів знаходить натхнення для творчості під час подорожей. Одне з улюблених місць майстрині - країни Середземномор’я; їх мальовничі пейзажі та екзотичні квіти стали основою минулої колекції картин. Саме з них Олена перенесла зображеня на тканини, створивши оригінальні принти для нової колекції одягу.

На подіумі представлено шовкові сукні, шифонові міді-спідниці, парео, бікіні, блузи та сумки червоного, персикового, лимонного, рожевого, глибокого блакитного кольорів. Характерні для бренду флористичні принти дивовижних рослин були окрасою більшості образів. Кожна модель поєднала в собі легкість, спокій, грайливість візерунків та повівність тканин. Це збірний образ, який передає красу квітів і Середномор’я, свободу вітру і морських хвиль, радість від подорожей і любові до життя. “Мені хотілося б, щоб жінки, які будуть одягати мої середземноморські шати, відчували запах моря і квітів, подих вітру та шелест хвиль, і на мить переносилися у сонячне сяйво вічного півдня”, - розповідає дизайнерка.

Текст: Оля Мачуга

Фото: Ігор Федорів


Onufriv O. Onufriv O. Onufriv O. Onufriv O. Onufriv O. Onufriv O. Onufriv O. Onufriv O. Onufriv O. Onufriv O. Onufriv O. Onufriv O. Onufriv O. Onufriv O. Onufriv O. Onufriv O. Onufriv O. Onufriv O. Onufriv O. Onufriv O. Onufriv O. Onufriv O. Onufriv O. Onufriv O. Onufriv O. Onufriv O. Onufriv O. Onufriv O. Onufriv O. Onufriv O. Onufriv O. Onufriv O. Onufriv O.